Єдиноборства Альпіністське обладнання Армрестлінг Атлетизм Велопарковки Воркаут Вуличне обладнання Гімнастичне обладнання та інвентар Дитяче вуличне обладнання Дрібний спортивний інвентар Легка атлетика Мотузкові парки Обладнання для дітей Обладнання та інвентар для бадмінтону Обладнання та інвентар для баскетболу Обладнання та інвентар для боксу Обладнання та інвентар для великого тенісу Обладнання та інвентар для волейболу Обладнання та інвентар для гандболу Обладнання та інвентар для міні футболу Обладнання та інвентар для настільного тенісу Обладнання та інвентар для пейнтболу, страйкболу Обладнання та інвентар для футболу Обладнання та інвентар для хокею Різне Сітки Смуги перешкод Спортивні майданчики для дресирування собак Трибуни Устаткування для роллердромов і скейтпарків Устаткування для спортивної стрільби з лука

Завод Спортінвентар, який є лідируючим виробником спортивного інвентарю та спорядження на території України, пропонує різні типи покриттів стійких до мінливих погодних умов експлуатації.

 

Спортивне покриття з додаванням каучукового грануляту.

 

На Заводі «Спортінвентар» Ви можете купити покриття з гумового грануляту з поліуретановим сполучною. Даний вид покриття має масу переваг: травмобезопасен, не накопичує воду, антиковзне, легко знімати лід і утрамбований сніг, не вимагає догляду. Також покриття з гумових гранул можуть похвалитися комфортом, довговічністю і низькою ціною.
Складається з гранульованої гумової крихти з поліуретановим сполучною.
Покриття для міських проектів спортивних споруд, багатофункціональних спортивних вуличних майданчиків, а так само для тренувальних центрів. Стандартна товщина складає 10 мм.

 

Безшовна поверхня, яка виключає вплив погодних умов, має низький ступінь стиснення. Спортивні покриття від Заводу "Спортінвентар" травмобезпечні і комфортні для спортсмена.

 

Всепогодне спортивне покриття з гумовою крихтою (каучуковий гранулят) для багатофункціональних спортивних майданчиків з високими навантаженнями.

 

Дане покриття має високу механічну стійкість. Матеріал з якого виробляється покриття однорідно за обсягом, завдяки чому досягаються його фізичні властивості. Виготовляється на нашому заводі, з двухкомпонентной пресованої гуми і каучукових гранул. Проходить суворий технічний контроль.

 

Склад: Шар-основа, синтетичний еластичний шар, спеціалізований клей, високоякісний дрібнозернистий асфальт з додаванням полімерів, щебенева прошарок, дренаж.

 

Переваги:
Стандартизований відскік ігрового м'яча, пружність покриття незмінна протягом тривалого терміну, є антиковзним, максимальна травмобезопасность, стійко до шиповану спортивного взуття, різні види поверхні покриття, найвищий контроль якості при виробництві, швидка і якісна укладання покриття висококваліфікованими фахівцями заводу, довговічність при високому рівні механічних навантажень, стійкість до зовнішніх впливів (а так само светостабілізациі у пегмент), широка кольорова гама, не вимагає догляду.

 

Синтетичне модульне універсальне покриття

 


Чудове рішення для спортивних майданчиків з високими навантаженнями і різними кліматичними впливами, крім того не містить у своєму складі шкідливих хімічних компонентів. Температура експлуатації від - 50 до +120 градусів.

 

Багатофункціональний вуличне покриття.

 

Основною сферою експлуатації є спортивні майданчики для наступних видів спорту: волейбол, гандбол, баскетбол, мініфутбол та інші. Експлуатація становить не менше 10 років. Особливістю є висока травмобезопасность, яка досягається за рахунок енергопоглощающих властивостей матеріалу.

 

Ви можете купити гумове спортивне покриття для майданчиків, покриття для спортивних залів, покриття для тенісного корту, покриття з гумової крихти в нашому спорт магазині або у наших дилерів. Так само на заводі Спортинвентарь ви можете придбати обладнання та інвентар для спорту, яке необхідно. Серед асортименту нашого підприємства по стадіонних спортивним покриттям присутній натуральний і штучний газон для футбольного поля.

 

Завод Спортинвентарь виконує будівництво спортивних майданчиків, комплексів та споруд по вашим індивідуальними проектами. Так само завод Спортінвентар може обладнати спортивну споруду трибунами для глядачів такими як: стаціонарні, збірно-розбірні, телескопічні та мобільні. Крім того, завод пропонує залів спортивні трибуни. Висококваліфіковані спеціалісти нашого підприємства можуть виконати роботу по монтажу освітлення та огородження спортивних майданчиків, а також залів.

 

Наш магазин спортивних товарів може запропонувати широкий асортимент спортивного інвентарю та обладнання. Спортивні товари можна купити у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку, Запоріжжі, Львові, Сімферополі та інших містах України, а так само наш магазин спорттоварів поставляє товари для спорту в країни СНД. Крім того, наш спортивний магазин обслуговує близьке і далеке зарубіжжя.

 

Дякуємо за замовлення!

Читайте наші новини!

2
uk