Єдиноборства Альпіністське обладнання Армрестлінг Атлетизм Велопарковки Воркаут Вуличне обладнання Гімнастичне обладнання та інвентар Дитяче вуличне обладнання Дрібний спортивний інвентар Легка атлетика Мотузкові парки Обладнання для дітей Обладнання та інвентар для бадмінтону Обладнання та інвентар для баскетболу Обладнання та інвентар для боксу Обладнання та інвентар для великого тенісу Обладнання та інвентар для волейболу Обладнання та інвентар для гандболу Обладнання та інвентар для міні футболу Обладнання та інвентар для настільного тенісу Обладнання та інвентар для пейнтболу, страйкболу Обладнання та інвентар для футболу Обладнання та інвентар для хокею Різне Сітки Смуги перешкод Спортивні майданчики для дресирування собак Трибуни Устаткування для роллердромов і скейтпарків Устаткування для спортивної стрільби з лука
Історія заводу Спортінвентар

Історія нашого заводу налічує не один десяток років. У 1948 році була створена Харківська фабрика важкого спортивного інвентарю, яка наприкінці шістдесятих була реорганізована в завод «Спортінвентар».

 

Довгий час історія нашої компанії тісно перепліталася з розвитком вітчизняної економіки в цілому. Були в ній як і важкі часи, так і повернення до стабільного економічного зростання. Але завжди, в усі часи, продукція заводу відрізнялася високою якістю і користувалася заслуженою повагою наших постійних партнерів.

 

 

 

 

 

 

В даний час ми, як єдиний і лідируючий завод виробляє спортивне обладнання та інвентар на території України, виготовляємо понад 500 найменувань продукції для різних видів спорту.

 

Окремої уваги заслуговує наше основний напрямок діяльності - спортивні покриття різного призначення: покриття для спортивних залів, покриття для спортивних майданчиків, штучна трава, покриття для тенісних кортів, спортивний лінолеум та ін.

 

Ми займаємося укладанням спортивних покриттів із застосуванням новітніх технологій та високоякісних матеріалів.

 

У нас можна замовити спортивне покриття різної товщини, щільності і будь-якого відтінку.

 

Для спортзалів ми укладаємо спортивні травмобезопасниє покриття, які істотно знижують ризик травматизму, не впливають на реакцію спортсмена, відповідають міжнародним стандартам і мають відповідні сертифікати якості, а так само мають високу зносостійкість, що навіть спортивне взуття спортсменів при масових заняттях не залишає на них слідів.

 

Спортивні покриття для відкритих майданчиків значно зменшують можливість посковзнутися і отримати травму, а також, завдяки пористій структурі, пропускають воду і повітря, і як би «дихають».

 

Надаємо послуги з проектування відкритих і закритих спортивних комплексів, легкоатлетичних манежів і стадіонів. Так само робимо облаштування трибунами глядацькими будь-яких модифікацій, будь-яким покриттям в тому числі газонним (штучна трава), травмобезпечним (наливним, модульним, рулонним, секційним) та іншим за бажанням замовника, установкою систем освітлення.

 

Наші висококваліфіковані фахівці зроблять монтаж і установку на місці спортивного обладнання, тренажерів і снарядів. При необхідності, здійснять шеф-монтаж.

 

Все обладнання та інвентар, вироблені на заводі виготовляються з якісних сертифікованих матеріалів, що підкріплено повною заводською гарантією. Крім того, завод надає гарантійне та післягарантійне обслуговування продукції.

 

Нашими клієнтами є фізичні та юридичні особи України, Росії, Білорусі, Казахстану, Грузії, центральної та східної Європи, Китаю. По території України завод постачає продукцію власним транспортом. На більшу частину виробленої заводом продукції поширюється безкоштовна доставка транспортом заводу.

 

 

Дякуємо за замовлення!

Читайте наші новини!

2
uk