Єдиноборства Альпіністське обладнання Армрестлінг Атлетизм Велопарковки Воркаут Вуличне обладнання Гімнастичне обладнання та інвентар Дитяче вуличне обладнання Дрібний спортивний інвентар Легка атлетика Мотузкові парки Обладнання для дітей Обладнання та інвентар для бадмінтону Обладнання та інвентар для баскетболу Обладнання та інвентар для боксу Обладнання та інвентар для великого тенісу Обладнання та інвентар для волейболу Обладнання та інвентар для гандболу Обладнання та інвентар для міні футболу Обладнання та інвентар для настільного тенісу Обладнання та інвентар для пейнтболу, страйкболу Обладнання та інвентар для футболу Обладнання та інвентар для хокею Різне Сітки Смуги перешкод Спортивні майданчики для дресирування собак Трибуни Устаткування для роллердромов і скейтпарків Устаткування для спортивної стрільби з лука

Вуличний воркаут стрімко набирає популярність, особливо серед підростаючого покоління. Такий стан речей обумовлено його доступністю і безсумнівною користю для здоров'я, а також досягненням естетичного атлетичної статури.
Інженерно-конструкторським складом нашого заводу були розроблені спеціалізовані снаряди для занять вуличним фітнесом. Комплексний підхід при розробці дозволив охопити навантаження на всі м'язові групи спортсменів, а також забезпечити можливість виконання всіх вправ воркаута.

 


Спортивне обладнання для воркаута, вироблене на нашому підприємстві, виготовляється виключно з якісних сертифікованих матеріалів. Високу надійність і довговічність виробів забезпечують якісні зварні з'єднання, міцні підстави, а також зносостійкі покриття поверхні.
Висококваліфіковані фахівці заводу виконають розробку індивідуального проекту майданчика з урахуванням всіх можливих побажань замовника, а також монтаж обладнання, огорожі та освітлення на місці, крім того можливе здійснення шефмонтажу.

 

Для освітлення майданчиків можуть бути використані щоглові, лінійні, а також змішані системи, які охоплюють освітлення різної яскравості і рівномірності в залежності від завдань замовника.

 


Крім того, завод володіє значним досвідом у виробництві традиційного гімнастичного обладнання, яке може бути використане на критих майданчиках для work out спільно зі снарядами, які є аналогами спеціалізованих виробів для вуличного фітнесу.

 

Слід зазначити, що наш завод є офіційним представником виробника спеціалізованих травмобезпечні покриттів Huntsman, як для залів, так і для відкритих майданчиків для заняття workout. Завод рекомендує спеціалізоване покриття для воркаут майданчиків з гранотсева вартістю від 120 грн за метр квадратний.

 


Ми виконуємо поставку та монтаж найширшого спектра наливних, модульних покриттів, покриттів з грануляту, синтетичних покриттів, поліуретанових та багатьох інших. Більш детальну консультацію ви можете отримати у спеціалістів заводу.

 

 

Дякуємо за замовлення!

Читайте наші новини!

2
uk