Єдиноборства Альпіністське обладнання Армрестлінг Атлетизм Велопарковки Воркаут Вуличне обладнання Гімнастичне обладнання та інвентар Дитяче вуличне обладнання Дрібний спортивний інвентар Легка атлетика Мотузкові парки Обладнання для дітей Обладнання та інвентар для бадмінтону Обладнання та інвентар для баскетболу Обладнання та інвентар для боксу Обладнання та інвентар для великого тенісу Обладнання та інвентар для волейболу Обладнання та інвентар для гандболу Обладнання та інвентар для міні футболу Обладнання та інвентар для настільного тенісу Обладнання та інвентар для пейнтболу, страйкболу Обладнання та інвентар для футболу Обладнання та інвентар для хокею Різне Сітки Смуги перешкод Спортивні майданчики для дресирування собак Трибуни Устаткування для роллердромов і скейтпарків Устаткування для спортивної стрільби з лука

Вуличний воркаут стрімко набирає популярність, особливо серед підростаючого покоління. Такий стан речей обумовлено його доступністю і безсумнівною користю для здоров'я, а також досягненням естетичного атлетичної статури.
Інженерно-конструкторським складом нашого заводу були розроблені спеціалізовані снаряди для занять вуличним фітнесом. Комплексний підхід при розробці дозволив охопити навантаження на всі м'язові групи спортсменів, а також забезпечити можливість виконання всіх вправ воркаута.

Завод Спортінвентар пропонує свої послуги з облаштування та будівництва стадіонів будь-яких розмірів і рівнів складності. У облаштування стадіону входять: підготовка території під забудову, а саме підкладка під натуральне або штучне газонне покриття, нанесення самого рулонного штучного газону, або засеіванія поля натуральним імпортним газоном з подальшим доглядом за ним.

Завод Спортінвентар, який є лідируючим виробником спортивного інвентарю та спорядження на території України, пропонує різні типи покриттів стійких до мінливих погодних умов експлуатації.

Дякуємо за замовлення!

Читайте наші новини!

2
uk