Єдиноборства Альпіністське обладнання Армрестлінг Атлетизм Велопарковки Воркаут Вуличне обладнання Гімнастичне обладнання та інвентар Дитяче вуличне обладнання Дрібний спортивний інвентар Легка атлетика Мотузкові парки Обладнання для дітей Обладнання та інвентар для бадмінтону Обладнання та інвентар для баскетболу Обладнання та інвентар для боксу Обладнання та інвентар для великого тенісу Обладнання та інвентар для волейболу Обладнання та інвентар для гандболу Обладнання та інвентар для міні футболу Обладнання та інвентар для настільного тенісу Обладнання та інвентар для пейнтболу, страйкболу Обладнання та інвентар для футболу Обладнання та інвентар для хокею Різне Сітки Смуги перешкод Спортивні майданчики для дресирування собак Трибуни Устаткування для роллердромов і скейтпарків Устаткування для спортивної стрільби з лука

Завод Спортінвентар пропонує свої послуги з облаштування та будівництва стадіонів будь-яких розмірів і рівнів складності. У облаштування стадіону входять: підготовка території під забудову, а саме підкладка під натуральне або штучне газонне покриття, нанесення самого рулонного штучного газону, або засеіванія поля натуральним імпортним газоном з подальшим доглядом за ним.

 


Особливості натурального газону.

Футбольне поле з натуральним газоном має високу амортизацією і травмобезопасная. Рулонне покриття розкочується в короткі терміни, а також володіє високим рівнем приживлюваності, що забезпечує довговічність і стійкість до різних кліматичних умов. Основною перевагою є здатність до саморегеніраціі.

 

Особливості штучного газону.

Не вимагає високих витрат на догляд. Може укладатися на будь-який тип підстави. Володіє високим терміном експлуатації в 5-10 років. Володіє високими адгезивними властивостями, які знижують скупчення води. Висококваліфіковані фахівці заводу Спортинвентарь виконають монтаж і демонтаж іскусстевнного трав'яного покриття в найкоротші терміни. Так само фахівцями заводу можливий шеф-монтаж.

 

Будівництво стаціонарних трибун або монтаж мобільних розбірних трибун. Підготовка підстави і подальша укладання бігових доріжок з рулонного поліуретанового підстави з каучуковими гранулами або безшовного покриття із суміші поліуретанового сполучного з додаванням гуми грануляту. Устаткування стадіону всім необхідним спортивним інвентарем та обладнанням (таким як: ворота футбольні стандартні, ворота футбольні мобільні, ворота футбольні стандартні розбірні, ворота футбольні юніорські, щит для тренування точності, розбірний, мобільний, лава для запасних гравців), установка спортивних снарядів, облаштування місць для суддів та гравців. Установка освітлювальної апаратури. Можлива установка зрошувальної системи для натурального газону. Установка огорожі навколо території стадіону.

 

Поліуретанові рулонні покриття. Відмінною особливістю є висока травмобезопасность, довговічність і швидкість монтажу. Не вимагає витратного догляду, володіє високими експлуатаційними властивостями і витримує значні робочі навантаження.
Безшовне покриття. Є безшовним, що забезпечує використання даного покриття з максимальним рівнем навантажень, володіє хорошими властивостями адгезії і стійко до різних кліматичних умов. Роботи з монтажу виробляються нашими фахівцями в найкоротші терміни. Травмобезопасная.

 


Трибуни стаціонарні. Монтаж сидінь проводиться на бетонну основу або на зварену металоконструкцію. Сидіння відповідають вимоги пожежної безпеки та не містити шкідливих для здоров'я людини домішок. Мають стоки води і прості в експлуатації, а так само виконані з урахуванням анатомічних особливостей людини. Колірна гамма, кількість рядів і ширина сидінь може бути будь-яким на вимогу заказчіка.Разборние трибуни. Можуть бути швидко монтовані і демонтовані. Кількість рядів 3-12. При необхідності можуть бути в короткий термін демонтовані, а так же завод може надати мобільні трибуни, які можуть забезпечити додаткові місця до основних трибунам.

 

Для освітлення стадіоном можуть бути використані щоглові, лінійні або змішані системи. Самої недосконалою, але в той же час, найдешевшої системою є мачтовая система освітлення, яка передбачає висвітлення з чотирьох кутів. Більш ефективною системою є система лінійного освітлення, яка забезпечує більш якісне освітлення поля, але при цьому володіє більш високою вартістю.

 

Змішана система освітлення стадіонів є найбільш оптимальною за вартістю і якістю освітлення.

 

Фахівці заводу можуть виробляти огорожу території стадіону з будь-яких матеріалів за бажанням замовника і будь-якого рівня складності.

 

Ви можете купити гумове спортивне покриття для майданчиків, покриття для спортивних залів, покриття для тенісного корту, покриття з гумової крихти в нашому спорт магазині або у наших дилерів. Так само на заводі Спортинвентарь ви можете придбати обладнання та інвентар для спорту, яке необхідно. Серед асортименту нашого підприємства по стадіонних спортивним покриттям присутній натуральний і штучний газон для футбольного поля.

 

Завод Спортінвентар виконує будівництво спортивних майданчиків, комплексів та споруд по вашим індивідуальними проектами. Так само завод Спортінвентар може обладнати спортивну споруду трибунами для глядачів такими як: стаціонарні, збірно-розбірні, телескопічні та мобільні. Крім того, завод пропонує залів спортивні трибуни. Висококваліфіковані спеціалісти нашого підприємства можуть виконати роботу по монтажу освітлення та огородження спортивних майданчиків, а також залів.

 

Наш магазин спортивних товарів може запропонувати широкий асортимент спортивного інвентарю та обладнання. Спортивні товари можна купити у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку, Запоріжжі, Львові, Сімферополі та інших містах України, а так само наш магазин спорттоварів поставляє товари для спорту в країни СНД. Крім того, наш спортивний магазин обслуговує близьке і далеке зарубіжжя.

 

Дякуємо за замовлення!

Читайте наші новини!

2
uk