Єдиноборства Альпіністське обладнання Армрестлінг Атлетизм Велопарковки Воркаут Вуличне обладнання Гімнастичне обладнання та інвентар Дитяче вуличне обладнання Дрібний спортивний інвентар Легка атлетика Мотузкові парки Обладнання для дітей Обладнання та інвентар для бадмінтону Обладнання та інвентар для баскетболу Обладнання та інвентар для боксу Обладнання та інвентар для великого тенісу Обладнання та інвентар для волейболу Обладнання та інвентар для гандболу Обладнання та інвентар для міні футболу Обладнання та інвентар для настільного тенісу Обладнання та інвентар для пейнтболу, страйкболу Обладнання та інвентар для футболу Обладнання та інвентар для хокею Різне Сітки Смуги перешкод Спортивні майданчики для дресирування собак Трибуни Устаткування для роллердромов і скейтпарків Устаткування для спортивної стрільби з лука

Завод Спортінвентар виконує проектування спортивних споруд різної складності за індивідуальними проектами.

Будівництво стаціонаних трибун або монтаж мобільних розбірних трибун. Устаткування корту всім необхідним спортивним інвентарем та обладнанням (таким як: тенісні стійки і сітки, лавки для гравців, суддівські стійки). Установка освітлювальної апаратури. Установка огорожі навколо території корту.

 


Корти з трав'яним покриттям є одним з першим видом кортів, які з'явилися на початку історії великого тенісу. Вони відрізняються характерним швидкісним відскоком м'яча, а також пологої траєкторією польоту м'яча після відскоку. Мають ряд недоліків. Наприклад, нерівності грунту, які впливають на відскік м'яча, а також нерівномірність відскоку м'яча по всій площі корту, яка утворюється із зносом покриття протягом експлуатаційного терміну. Зазвичай спортсмени застосовують сильну подачу в поєднанні з стрімким виходом до сітки.

 


Грунтові покриття для тенісних кортів характерні повільним польотом м'яча після відскоку від поверхні покриття, а також високою траєкторією. Виготовляються з суміші глини, піску з подрібненим каменем або цеглою. В дане покриття може бути додані гумові та пластмасові гранули. Особливістю гри на даному покритті є тривалі розіграші.

 

Тверді покриття для тенісних кортів виконуються з підкладкою на основі бетону або асфальту на яку наноситься синтетичний шар, який надає колір покриттю, а також дозволяє домогтися необхідної швидкості і висоти відскоку. Покриття може бути мати до 12 шарів (традиційно виготовляються на основі акрилових водних складів) з різним призначенням: колірні, вирівнюють і амортизуючі.

 

Килимові покриття для тенісних кортів характерні застосуванням в закритих залах, але можуть застосовуватися і на відкритих майданчиках за рахунок використання штучної трави. Швидкість і сила відскоку може регулюватися товщиною і типом матеріалу, який застосовується в якості килима спричинених на спеціально підготовлену тверду основу.

 

Трибуни стаціонарні. Монтаж сидінь проводиться на бетонну основу або на зварену металоконструкцію. Сидіння відповідають вимоги пожежної безпеки та не містити шкідливих для здоров'я людини домішок. Мають стоки води і прості в експлуатації, а так само виконані з урахуванням анатомічних особливостей людини. Колірна гамма, кількість рядів і ширина сидінь може бути будь-яким на вимогу замовника.


Розбірні трибуни. Можуть бути швидко монтовані і демонтовані. Кількість рядів 3-12. При необхідності можуть бути в короткий термін демонтовані, а так же завод може надати мобільні трибуни, які можуть забезпечити додаткові місця до основних трибунам.

 

При будівництві тенісних кортів для освітлення можуть бути використані щоглові, лінійні або змішані системи. Самої недосконалою, але в той же час, найдешевшої системою є мачтовая система освітлення, яка передбачає висвітлення з чотирьох кутів. Більш ефективною системою є система лінійного освітлення, яка забезпечує більш якісне освітлення поля, але при цьому володіє більш високою вартістю.

 

Змішана система освітлення є найбільш оптимальною за вартістю тенісного корту і якості освітлення.

 

Фахівці заводу можуть виробляти огорожу території стадіону з будь-яких матеріалів за бажанням замовника і будь-якого рівня складності.

 

Ви можете купити гумове спортивне покриття для майданчиків, покриття для спортивних залів, покриття для тенісного корту, покриття з гумової крихти в нашому спорт магазині або у наших дилерів. Так само на заводі Спортінвентар ви можете придбати обладнання та інвентар для спорту, яке необхідно. Серед асортименту нашого підприємства по стадіонних спортивним покриттям присутній натуральний і штучний газон для футбольного поля.

 

Завод Спортінвентар виконує будівництво тенісних кортів, спортивних майданчиків, комплексів та споруд по вашим індивідуальними проектами. Так само завод Спортінвентар може обладнати спортивну споруду трибунами для глядачів такими як: стаціонарні, збірно-розбірні, телескопічні та мобільні. Крім того, завод пропонує залів спортивні трибуни. Висококваліфіковані спеціалісти нашого підприємства можуть виконати роботу по монтажу освітлення та огородження спортивних майданчиків, а також залів.

 

Наш магазин спортивних товарів може запропонувати широкий асортимент спортивного інвентарю та обладнання. Спортивні товари можна купити у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку, Запоріжжі, Львові, Сімферополі та інших містах України, а так само наш магазин спорттоварів поставляє товари для спорту в країни СНД. Крім того, наш спортивний магазин обслуговує близьке і далеке зарубіжжя.

 

 

Дякуємо за замовлення!

Читайте наші новини!

2
uk